Personeel

Administratief directeur wn. + administratie
Sandra Warreyn
sandra.warreyn@kortemark.be
directie.dekreke@kortemark.be
0475 78 05 64

Pedagogisch directeur wn. + zorgcoördinator/ICT-coördinator
Jeroen Tolpe
jeroen.tolpe@kortemark.be

Leermeester LO
Stijn Hinderyckx
stijnhinderyckx@hotmail.com

Katholieke godsdienst
Sarah Buyse
buyse_sarah@hotmail.com

Niet-confess. zedenleer
Decleir Miek
miek.decleir@telenet.be

Protestantse godsdienst
Neels Ingrid
ingrid_neels@hotmail.com

Peuter
Leila Paesbrugghe
leilapaesbrugghe@hotmail.com

1ste kleuter
Els Dujardin
juffie_els@hotmail.com

2de kleuter (vervanging voor Ilse Vansevenant)
Axelle Serreyn
axelle.serreyn@gmail.com

3de kleuter
Veerle Defreyne
veerle.defreyne@telenet.be

Ambulante kleuterjuf 1ste en 3de kleuter (vervanging voor Nele Segaert)
Patsy Spruytte
patsyspruytte1@gmail.com

Kleuterturnen + ambulante kleuterjuf
Eveline Van de Walle
eveline.vandewalle@hotmail.com

Kinderverzorgster
Boudrez Dorien
stefaanmissinne@hotmail.com

1ste leerjaar
Vanwijnsberghe Ann
juf.annvanwijnsberghe@gmail.com

2de leerjaar
Jo Kimpe
jo.kimpe@telenet.be

3de leerjaar
Bardijn Delphine
delphine.bardijn@gmail.com

 

4de leerjaar
Johan Vandermeersch
johan.vandermeersch@hotmail.com

5de leerjaar
Kathleen Vandamme
vandammekthln@gmail.com

6de leerjaar
Karin Martens
martenskarin@hotmail.com

Ambulante juf
Fien Logghe
fien.logghe@gmail.com

Preventieadviseur
Yves Cornette

Vertrouwenspersonen
Jo Kimpe (2de leerjaar)
Kathleen Vandamme (5de leerjaar)