Personeel

Team de Kreke
Directie Johan De Cock

directie.dekreke@kortemark.be

Administratief medewerker Sandra Warreyn

 sandra.warreyn@kortemark.be

Zorgcoördinator Isabelle Vancoppenolle

 isabelle.vancoppenolle@dekreke.be

ICT-coördinator Inge Casteleyn

 inge.casteleyn@gbsdelinde.be

De kleuterafdeling
Peuter Juffie Leila Paesbrugghe

 leila.paesbrugghe@dekreke.be

1e kleuter Juffie Els Dujardin

 els.dujardin@dekreke.be

2e kleuter Juffie Ilse Vansevenant

 ilse.vansevenant@dekreke.be

3e kleuter Juffie Veerle Defreyne

 veerle.defreyne@dekreke.be

Plusjuf Kleuter Juffie Nele Segaert

 nele.segaert@dekreke.be

Kinderverzorgster Juffie Dorien Boudrez

dorien.boudrez@dekreke.be

De lager afdeling
1e leerjaar Juf An Vanwijnsberghe

ann.vanwijnsberghe@dekreke.be

2e leerjaar A + B Juf Jo Kimpe & Juf Fien Logghe

jo.kimpe@dekreke.be

fien.logghe@dekreke.be

3e leerjaar Juf Delphine Bardijn

delphine.bardijn@dekreke.be

4e leerjaar Meester Johan Vandermeersch

johan.vandermeersch@dekreke.be

5e leerjaar Meester Philippe Van De Walle

philippe.vandewalle@dekreke.be

6e leerjaar Juf Karin Martens

karin.martens@dekreke.be

Plusjuf lager Juf Kathleen Vandamme

kathleen.vandamme@dekreke.be

Lichamelijke opvoeding Meester Stijn Hinderyckx & Giovanni Vanneste

stijn.hinderyckx@dekreke.be

giovanni.vanneste@dekreke.be

Katholieke godsdienst Juf Sarah Buyse

sarah.buyse@dekreke.be

Niet-confessionele zedenleer Meester Steve Prevost

steve.prevost@dekreke.be