Personeel

Directeur
Johan De Cock
directie.dekreke@kortemark.be
0478 78 06 26

Zorgcoördinator + administratie
Sandra Warreyn
sandra.warreyn@kortemark.be

Leermeester LO
Stijn Hinderyckx
stijnhinderyckx@hotmail.com

Katholieke godsdienst
Sarah Buyse
buyse_sarah@hotmail.com

Niet-confess. zedenleer
Steve Prevost
prevostie@outlook.com

Protestantse godsdienst
Neels Ingrid
ingrid_neels@hotmail.com

Peuter
Leila Paesbrugghe
juffieleila@hotmail.com

1ste kleuter
Els Dujardin
juffie_els@hotmail.com

2de kleuter
Ilse Vansevenant
ilsevansevenant@hotmail.com

3de kleuter A
Veerle Defreyne
veerle.defreyne@telenet.be

3de kleuter B
Nele Segaert
0472 58 12 47

Kinderverzorgster
Boudrez Dorien
stefaanmissinne@hotmail.com

1ste leerjaar
Vanwijnsberghe Ann
juf.annvanwijnsberghe@gmail.com

2de leerjaar
Jo Kimpe
jo.kimpe@telenet.be

3de leerjaar
Bardijn Delphine
delphine.bardijn@gmail.com

4de leerjaar
Johan Vandermeersch
johan.vandermeersch@hotmail.com

5de leerjaar
Kathleen Vandamme
vandammekthln@gmail.com

6de leerjaar
Karin Martens
martenskarin@hotmail.com

Ambulante juf (1ste, 2de en 3de leerjaar) + ICT-coördinator
Fien Logghe
fien.logghe@gmail.com

Ambulante juf (4de, 5de en 6de leerjaar)
Melissa Pauwelyn
melissapauwelyn@hotmail.com

Preventieadviseur
Yves Cornette

Vertrouwenspersonen
Jo Kimpe (2de leerjaar)
Kathleen Vandamme (5de leerjaar)